Jaki ubiór na Boże Narodzenie?

Lifestyle

Czas świąt to najpiękniejszy okres w roku. Spędzamy go w śród najbliższych i rodziny, lecz czy takie spotkania mają swoje zasady co do ubioru?

Ogólne zasady co do wyglądu

Wyglądaj świątecznie, ale elegancko i z klasą. Kolorystyka świąteczna ogranicza się do odcieni czerwieni, butelkowej zieleni czy złota i srebra. Nie znaczy to jednak, że nie możesz założyć na siebie innych kolorów. Aby wyglądać nie co odświętnie najlepiej wpasują się kolory takie jak czerń lub granat. Takie kolory będą idealnie współgrać z chłodnym otoczeniem sezonu zimowego.

Ubiór we własnym domu, a w gościach

Wigilijna kolacja należy do jednej z najbardziej uroczystych okazji w ciągu całego roku. Dlatego nie zaniedbaj swojego ubioru w to święto. Z powodu, że jest to święto religijne, to twoja stylizacja nie powinna być wyzywająca, a raczej skromna. Powinna zakrywać kolana, ramiona i dekolt. Nie powinniście mieć na sobie zbyt wyzywających wzorów, lepiej się u sprawdzą przeróżne kraty czy proste wzory. Idąc w świąteczne odwiedziny do rodziny zasady zostają niezmienne.

Jakie dodatki?

Ważną zasadą jest to by mieć założone buty podczas uroczystości. Upewnij się, że masz ze sobą buty na zmianę, jeżeli nie jest możliwe przebywanie w pomieszczeniach w butach, w których się przyszło. Podczas wizyty u rodziny dla kobiet bardzo ważne będą rajstopy, wtedy możesz wybrać cienkie piaskowe lub czarne również cienkie, ale równie dobrze mogą to być nieprześwitujące czarne.

Nie zapomnijcie jednak, że święta to czas spędzany z rodziną, dlatego nie powinniście poświęcać zbyt dużo czasu na przygotowanie swojej stylizacji, ponieważ lepiej ten czas zaoszczędzić dla najbliższych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *