Świąteczne porządki

Świąteczne porządki – środki czystości

Lifestyle

Przed udekorowaniem swojego zacisza domowego należałoby co nieco ogarnąć i posprzątać. Powyrzucać stare rzeczy, by zaproszeni przez nas goście mogli poczuć się u nas jak we własnym domowym zaciszu.

Brudna podłoga

czyszczenie podłogi, to z pewnością mop płaski nadający się do każdego typu parkietu. Sprawdzi się na każdej powierzchni, w każdym pokoju nieważne czy to łazienka, salon czy korytarz. Mop z mikrofibry bez najmniejszego problemu poradzi sobie nawet z największymi brudami. Jednak mop to nie wszystko, aby nasza podłoga błyszczała i ładnie pachniała, należy dobrać odpowiednie środki do nawierzchni.

Meble.

Mikrofibra, a raczej ściereczka z niej zrobiona również idealnie nada się do wykorzystania podczas dokładnego czyszczenia blatów kuchennych czy też parapetów i półek . Pokój, w którym będzie się odbywać uroczysta kolacja, musi zostać idealnie wyczyszczona. Dlatego warto zainwestować w środki profesjonalne, aby ciepłe światło z naszych świec odbijało się od jak największej ilości powierzchni. Jest to po to aby dobrze wprowadzać nas w klimat świąt.

Kuchnia

Miejsce, w którym odbędzie się największa magia, jeżeli chodzi o smaki i aromaty. Domaga się odpowiedniego dopieszczenia. Do kuchni produkowane są specjalnie sprecyzowane detergenty, aby nie wpływały one na nasz odbiór dań wychodzących z tego miejsca.

Łazienka i okna

Aby ugościć naszą rodzinę w ten uroczysty dzień nie obejdzie się bez wyczyszczenia okien czy kabiny prysznicowej. Takie powierzchnie także potrzebują specyficznego traktowania odpowiednimi płynami. Które sprawią nie tyle, że będzie czysto, ale również zapobiegną kolejnemu osadzaniu się brudu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *