Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy – jaki wybrać?

Gadżety

Odkurzacz bezprzewodowy to innowacyjny sprzęt, który w wielu domach zastąpił już tradycyjną, nieporęczną maszynę z kablem. W ostatnim czasie cieszą się ogromny zainteresowaniem i coraz więcej osób decyduje się na ich zakup. Nic w tym dziwnego – to świetna alternatywa dla klasycznych odkurzaczy. Jeśli więc jesteś fanem nowoczesnych I wygodnych rozwiązań, koniecznie zastanów się nad takim urządzeniem. W takim razie, jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać?

W pierwszej kolejności zwróć uwagę na jego moc ssącą – dostępne na rynku warianty zaczynają się od 50 W, jednak w najlepszych odkurzaczach bezkablowych wartość ta wynosi ponad 300 W. Taka moc gwarantuje, że urządzenie będzie dokładnie zbierało zanieczyszczenia.

Większość odkurzaczy bezprzewodowych posiada wbudowane filtry. Za najskuteczniejszy z nich uznaje się filtr HEPA, który najlepiej ze wszystkich radzi sobie ze szkodliwymi dla naszego zdrowia drobnoustrojami oraz zanieczyszczeniami, takimi jak kurz, pyłki czy sierść.

Jeśli już zastanawiasz się, jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać, zwróć uwagę na wielkość kupowanego sprzętu. Aby odkurzanie było dla Ciebie komfortowe.

Jaki zatem wybrać odkurzacz bezprzewodowy, by uniknąć rozczarowania?

Pomóc może poniższy ranking odkurzaczy bezprzewodowych, w którym przedstawiamy modele cieszące się bardzo dobrymi opiniami ekspertów.

1. BOSCH BCH3ALL25 Flexxo
2. PHILIPS PowerPro Aqua FC6409 3w1
3. TEFAL Air Force Flex 360 TY9471

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *