Jak fajnie spędzić walentynki w domu?

Co? Gdzie? Kiedy?

Walentynki to idealna okazja żeby spędzić dzień ze swoją drugą połówką w inny sposób. Możecie wyjść do kina i do restauracji, ale równie dobrze możesz zorganizować walentynkowy wieczór w domu!

Wcale nie trzeba silić się na wymyślanie oryginalnych rozwiązań, po to aby zaimponować ukochanej osobie. Udane walentynki mają o wiele prostszy schemat niż wam się wydaje:
– ważne jest to aby zadbać o odpowiedni klimat: rozpal świece zapachowe, elegancko zastaw stół, rozstaw elementy w walentynkowym klimacie
– wspólne gotowanie
– deser w kształcie serca
– zagrajcie w planszówkę, zróbcie sobie maraton filmowy, wyjdźcie na łyżwy
– warto kupić jakiś mały walentynkowy prezent od serca

Zanim zabierzesz się za wymyślaniem menu na walentynkową kolację, pomyśl o dekoracjach, które pomogą Ci stworzyć cudowny romantyczny nastrój w domu. Wystarcza drobne gadżety takie jak świece zapachowe, nastojowe światełka, ozdobne serwetki z motywem serduszek by wprowadzić odpowiednią atmosferę.

Co przygotwać na walentynkową kolację spytacie? Według mnie najlepszą opcją jest makaron np. spaghetti z oliwkami i suszonymi pomidorami, tagiatelle z kurczakiem w sosie śmietanowym badź klasyczne spaghetti carbonara. Dania która podstawą jest makaraon to zawsze dobry pomysł na prosty i smaczny obiad we włoskim klimacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *